Overslaan en naar de inhoud gaan

Dagindeling

7.00 uur Start ochtendverzorging
8.00 uur Ontbijt
8.00 tot 11.00 uur Vervolg ochtendverzorging
12.00 uur Middagmaal
12.00 tot 13.30 uur Middagverzorging
14.00 uur Start bezoekuur
15.30 uur Namiddagverzorging
Vanaf 16.30 uur Avondmaal
19.30 Avondverzorging
20.00 uur Einde bezoekuur

Om de rust en een vlotte zorgverlening te garanderen, vragen wij de bezoekuren te respecteren.

Wat mee te brengen?

  • Nachtkledij
  • Voldoende dagdagelijkse kledij
  • Toiletgerief
  • Handdoeken en washandjes
  • Gsm-oplader
  • Medicatielijst bij geplande opname
  • Eventueel iets om de tijd door te brengen (bv. boek, handwerk, ...)

Verpleegkundige verzorging

  • De verpleegkundigen doen dagelijks een aantal rondes om op alle kamers de nodige verzorging te bieden.
  • Zij informeren je over de geplande onderzoeken en behandelingen.
  • Zij hebben dagelijks overleg met je arts(en), zodat ze steeds goed op de hoogte zijn van jouw gezondheidstoestand.
  • Aarzel niet om hen vragen te stellen. Goede communicatie is noodzakelijk om tot goede resultaten te komen.

Medische opvolging

  • Tijdens je verblijf voeren we een aantal onderzoeken uit om zicht te krijgen op je gezondheidstoestand.
  • We starten met een behandeling om je klachten te verbeteren.
  • Je arts(en) of verpleegkundige(n) lichten je in over het praktische verloop en het belang van deze onderzoeken en behandelingen. Als je vragen hebt, kan je altijd bij hen terecht.
  • Je arts komt dagelijks langs om op de hoogte te blijven van je gezondheidstoestand.

Naar huis

  • Op het einde van je verblijf in het ziekenhuis, heb je een laatste gesprek met je arts. De ontslagen worden voorzien vanaf 14 uur.
  • Je krijgt een verslag voor je huisarts. 
  • Je krijgt een lijst met medicatie die je moet innemen en de nodige voorschriften voor deze medicatie.
  • Jullie maken eventuele vervolgafspraken.
  • Informeer de verpleegkundigen als je nood hebt aan bijkomende thuishulp. Zij zullen contact opnemen met de sociale dienst.